X
تبلیغات
رایتل

داشتن کامپیوتر ارزان حق همه است

چهارشنبه 21 مهر‌ماه سال 1389 ساعت 11:03

داشتن کامپیوتر ارزان حق همه استصبح اقتصاد

مدیر عامل شرکت کرسی رایانه، با تأکید بر فرهنگ سازی در بین همه اقشار جامعه، گفت: هدف ما این است که هر خانواده ایرانی در منزل خویش یک رایانه داشته باشد.

به گزارش ایلنا، محمد نصراللهی، در یک نشست مطبوعاتی ضمن تشریح پروژه ملی هر ایرانی یک رایانه، اظهار داشت: پس از دو سال برنامه ریزی توانستیم از ابتدای سال جاری این پروژه را اجرا کنیم، به این معنی که فروش کامپیوتر را با اقساط ماهیانه ۱۹ هزار تومان و بدون پیش پرداخت آغاز کردیم.

وی، با بیان آنکه کامپیوتر ارزان و مرغوب شعار نیست، خاطر نشان کرد: مثلث ترسیمی شرکت کرسی رایانه شامل مرغوبیت، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش است که  بدون شک به آن عمل می کند.

نصراللهی، با اشاره به خدمات پس از فروش این شرکت که شامل گارانتی تعویض بدون قید و شرط، گارانتی استرداد بدون قید و شرط، و خدمات پس از فروش برای عرضه به مشتری به صورت همیشگی خواهد بود، تصریح کرد: در صورت درخواست خریداران، ارتقاء سیستم را تا چندین سال پس از فروش به قیمت روز قطعه انجام خواهیم داد. عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای، در خصوص فعالیت نمایندگی های کرسی رایانه در کشور با بیان اینکه هم اکنون ۴۰ دفتر نمایندگی در تهران و سایر استان ها فعال است، یادآور شد: در شهرستان ها به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که در تأمین قطعات به صورت مستقل از تهران عمل کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان باشند. نصراللهی، با اشاره به وضعیت خدمات پس از فروش در کشورهای توسعه یافته، گفت: در این کشورها برای خدمات پس از فروش استانداردهایی در نظر گرفته اند که فروشندگان نمی توانند از آن تخطی کنند.

این استانداردها در واقع حافظ منافع مصرف کنندگان است به طوری که هر فروشنده ملزم خواهد بود محصولی را که در اختیار خریداران قرار می دهد نسبت به کمیت و کیفیت آن بی تفاوت نبوده و تحت هر شرایطی بتواند انتظارات آنها را براورده کند. مدیر پروژه ملی هر ایرانی یک رایانه، داشتن کامپیوتر ارزان را حق همه دانست و با بیان اینکه امروز کامپیوتر تحولات اساسی در زندگی اجتماعی مردم به وجود آورده و نقش بالایی را در اقتصاد کشور ایفا می کند، گفت: داشتن کامپیوتر برای هر یک از افراد جامعه ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo